Wygląda na to, że Hilary Duff pożegnała się ze swoim platynowym blondem!

przejdź do komentarzy
hilary duff hilary duff/baza.forum.com.pl/@BACKGRID

Dobrze jej w nowym kolorze?

Wszyscy wiemy, że wiosna w powietrzu prowokuje nas do większego optymizmu, motywacji oraz zmian. Najprościej oczywiście zacząć od siebie i od... wizyty od fryzjera! Nie ma co się oszukiwać - nawet delikatna zmiana to jakiś początek. Jak widać, nie tylko my czujemy nadchodzące ciepło, bo gwiazdy właśnie rozpoczęły wiosenne metamorfozy. Zaczęło się od Charlize Theron i Mandy Moore, a po nich przyszedł czas na platynowy blond i Hilary Duff!

ZOBACZ TEŻ: Ubierz się jak Hilary Duff!

Aktorka jakiś czas temu pokazała się na czerwonym dywanie w najmodniejszym kolorze sezonu, czyli platynowym blondzie. I chociaż wszyscy się zgadzamy w tym, że Hilary zawsze najlepiej wyglądała w jasnych włosach, to jakoś ta platyna niekoniecznie dobrze jej pasowała. Spójrz sama:

Wygląda na to, że aktorkę zmęczyło intensywne utrzymanie platyny (które naprawdę może być męczące!) i zmieniła na cieplejsze, bardziej miodowe odcienie blondu. Koloryzację wykonano w salonie Nine Zero One w Los Angeles. Fryjzerka aktorki twierdzi, że Hilary najlepiej wygląda w odcieniach słonecznych, które dodają jej dziewczęcego uroku i podkreślają uśmiech. Oto, jak wygląda teraz:


Wygląda na to, że Hilary Duff pożegnała się ze swoim platynowym blondem!
Wygląda na to, że Hilary Duff pożegnała się ze swoim platynowym blondem!


Korzystna zmiana?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!