Wydała fortunę u fryzjera. Efekt zdecydowanie jej nie zachwycił

przejdź do komentarzy
włosy włosy/unsplash.com/Keenan Constance

Na tę wizytę czekała wiele miesięcy.

Czasami zdarzają się sytuację, kiedy musimy skonfrontować nasze wyobrażenia z rzeczywistością. Właśnie taka historia zdarzyła się pewnej młodej dziewczynie – kolor włosów jaki otrzymała po wyjściu z prestiżowego salonu fryzjerskiego zupełnie nie był wart swojej ceny.

Najprostszym podsumowaniem całej sytuacji mogłoby być stwierdzenie – pozory mylą. Salon fryzjerki, który reklamował się jako w pełni profesjonalny, okazał się zupełnie nie sprostać wymaganiom klientki. Relacja pewnej dziewczyny na jednym z internetowych forum udowadnia, że cena nie zawsze jest adekwatna do otrzymanego efektu.

NOWA KOLORYZACJA BLORANGE HAIR. POWSTAJE Z POŁĄCZENIA DWÓCH PIĘKNYCH ODCIENI

Kobieta postanowiła opisać wszystko na jednym z internetowych forum, nie zdecydowała się jednak zamieścić swojego imienia i nazwiska, podzieliła się za to zdjęciami, które zrobiła zaraz po wizycie w salonie.

Dziewczyna była bardzo szczęśliwa, że udało jej się umówić wizytę u prawdziwego profesjonalisty, na którą odkładała pieniądze przez wiele miesięcy. Kiedy w końcu usiadła na fotelu fryzjerskim poprosiła o koloryzację i podcięcie włosów. Przez cały czas była bardzo podekscytowana i liczyła na to, że efekt sprosta jej wysokim oczekiwaniom.

Niestety tak się nie stało. Wizyta, która kosztowała ją ponad 175 funtów, czyli około 900 złotych okazała się kompletną stratą pieniędzy i czasu, bo całość trwała ponad 4 godziny.


TAK DZISIAJ WYGLĄDA EWELINA Z WARSAW SHORE. BĘDZIECIE W SZOKU!

Na początku nie zdawałam sobie sprawy z tego, że wygląda to tak źle. Teraz wiem, że była to kwestia złego oświetlenia, które było w salonie. Jestem bardzo zawiedziona, ponieważ długo przygotowywała się do tej wizyty i straciłam mnóstwo pieniędzy. Końcówki włosów są krzywo podcięte, a sam kolor to po prostu nieporozumienie
tłumaczy kobieta.

Użytkownicy widząc zdjęcia jej nowych włosów radziło jej, by wybrała się ponownie do salonu i poprosiła o korektę albo zwrot pieniędzy. Jak widać w tym przypadku cena zupełnie nie jest adekwatna do wykonanej usługi.


Wydała fortunę u fryzjera. Efekt zdecydowanie jej nie zachwycił
Foto:mumsnet.com
Wydała fortunę u fryzjera. Efekt zdecydowanie jej nie zachwycił
Foto:mumsnet.com


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (5): sortuj
 • gość 07-06-19, 07:46 cytuj
  Dzięki Bogu mam genialną fryzjerkę
 • gość 06-06-19, 22:43 cytuj
  Przeprowadziłam się 3 lata temu do innego miasta i się zaczęło .....poszukiwania fryzjera ,zaufanie ,nadzieja,że w koncu trafię na odpowiedniego (włosami powinien zająć sie profesjonalista ) .Efekt! Totalne zniszczenie nieudolna koloryzacja ,nietrafionym doborem koloru odwiecznymi poprawkami w domu .Wreszcie decyzja o obcięciu wlosow i kolejna nadzieja ,że chociaż to dobrze zrobi ....masakra jakaś z tymi fryzjerami.Duzo pieniędzy ,nerwów, a poziom usług i umiejętności porażka .Profesjonalne salony to nie tylko wypasione wnętrza i cenniki ,ale absolutnie powinno to przekładać się na wyobraźnię i profesjonalizm ludzi w nich pracujących ....z tym jest wiele gorzej
 • gość 06-06-19, 22:27 cytuj
  Coś w tym jest, niestety
  Smutne bo tyle kasy a ktoś ma wywalone
 • gość 06-06-19, 22:27 cytuj
  gość, 06-06-19, 22:18 napisał(a):
  Dobrego fryzjera ciężko znaleźć. Dlatego już nie szukam i zapusczam swoje naturalne włosy. 99%fryzjerow to partacze
 • gość 06-06-19, 22:18 cytuj
  Dobrego fryzjera ciężko znaleźć. Dlatego już nie szukam i zapusczam swoje naturalne włosy. 99%fryzjerow to partacze