Wybielanie skóry w Tajlandii robi się niebezpieczne

przejdź do komentarzy
rozjaśnianie twarzy w tajlandii rozjaśnianie twarzy w tajlandii/Lactacyd White Nivea Intimate

Kobiety wybielają sobie nawet miejsca intymne.

Przemysł kosmetyczny na zawsze zmienił w Tajlandii definicję piękna.

Najnowszy, legalny preparat do wybielania skóry, służy do rozjaśniania miejsc intymnych kobiety!

Nowy produkt, który zapowiada, że intymne obszary kobiece "staną się jasne już w ciągu czterech tygodni", ożywił debatę na temat kanonów piękna w Tajlandii, gdzie jasna skóra jest kojarzona z sukcesem i wysokim statusem. Fachowcy zastanawiają się, czy szaleństwo wybielania kiedykolwiek się skończy.

Produkty obiecujące rozjaśnić twarz, ciało i pachy są już dostępne w całym kraju, jednak jest to pierwszy raz, kiedy na rynek trafił produkt wybielający okolice intymne.

W reklamach, które są dostępne w Internecie i telewizji, jasnej karnacji kobieta w obcisłych jeansach wędruje do szafy, aby zmienić ubranie. Następnie kadr pokazuje jej nowy strój, na który składa się para białych szortów. Lektor w tym miejscu przemawia: Lactacyd White Intimate sprawia, że skóra w tym obszarze staje się "jasna i przejrzysta".

Patrząc na zdjęcia koreańskich i japońskich gwiazd muzyki pop, jak i czasopisma dla tajlandzkich kobiet, widzimy jedynie rozjaśnione Photoshopem twarze. Posiadający rozjaśnioną cerę aktorzy i piosenkarze zdominowali media niemal w całym regionie Azji i Pacyfiku.

Trend wiąże się niestety z zagrożeniami dla zdrowia, ponieważ wiele produktów rozjaśniających zawiera składniki, takie jak hydrochinon i rtęć, które mogą prowadzić do trwałego przebarwienia skóry lub uszkodzenia nerek.

Niektóre produkty są nielegalne. Nic nie wskazuje jednak na to, że Lactacyd White Nivea Intimate zawiera nielegalne składniki.

Krytycy trendu wybielającego, np. Kultida Samabuddhi z Bangkok Post, powiedział, że takie produkty zmieniły w kraju system wartości.

Tajska definicja piękna została zmieniona przez przemysł kosmetyczny. Tajskie kobiety, które nie spełniają normy piękna określonej przez kosmetycznych producentów muszą zmagać się z krytyką i znacznie obniżoną samooceną.

Nic nie wskazuje jednak na to, by szaleństwo wybielania skóry miało się skończyć. Męski rynek nie jest jeszcze w pełni wykorzystany, ponadto przyszłe warianty Lactacyd White Intimate będą zawierać formułę anti-aging, dzięki czemu stosując preparat będzie można zachować świeży i młody wygląd w okolicach intymnych.

Wybielanie skóry w Tajlandii robi się niebezpieczne

Wybielanie skóry w Tajlandii robi się niebezpiecze

Wybielanie skóry w Tajlandii robi się niebezpiecze

Wybielanie skóry w Tajlandii robi się niebezpiecze

Wybielanie skóry w Tajlandii robi się niebezpiecze


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!