Wy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

przejdź do komentarzy
delikatna biżuteria delikatna biżuteria/materiały prasowe / Pinterest

Same nie wiemy, który podoba nam się najbardziej...

Uwielbiam piękną biżuterię. Czyli wszystko ze mną w porządku, bo uwielbiają ją chyba wszystkie kobiety. Biżuteria obecna jest w modzie praktycznie od zawsze, jednak w ostatnim czasie można odnieść wrażenie, że jest modniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

ZOBACZ: SREBRO CZY ZŁOTO? PRZEGLĄD EFEKTOWNYCH CHOKERÓW - MUST HAVE NA LATO!

Ostatnio było o kolczykach, a teraz biorę pod lupę dłuższe naszyjniki. Są one modne praktycznie od zawsze, ale można odnieść wrażenie, że przez chwilę zostały nieco wyparte przez chokery. Teraz powracają ze zdwojoną siłą i... Wyglądają bosko!

Najgorętszy trend? Łączenie ze sobą różnego rodzaju biżuterii. Chokery, łańcuszki dłuższe i krótsze... Wszystko razem wygląda na prawdę efektownie. Myślę, że mit na temat tego, że złoto i srebro niekoniecznie do siebie pasuje, został już obalony. A jeżeli macie jeszcze jakieś wątpliwości to koniecznie zerknijcie na Pinteresta i poszukajcie inspiracji!

Przejrzałam dla Was ofertę najlepszych biżuteryjnych marek i wybrałam ponad 20 modnych propozycji. Koniecznie dajcie znać, która z nich podoba Wam się najbardziej!

ZOBACZ: ZNANA SIECIÓWKA WPROWADZA CHOKERY DLA MĘŻCZYZN. MAJĄ SZANSĘ SIĘ PRZYJĄĆ?

Ja nie mogę im się oprzeć, a Wy?Wy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Berries&CO - Naszyjnik Black Teardrops Dreamer - 320 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Berries&CO - Naszyjnik Grey Silk Dreamer - 280 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Berries&CO - Naszyjnik Secrets From The Crystal Cave - 990 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Berries&CO - Naszyjnik Spell B Rosé - 260 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Ditta Zimmermann - NASZYJNIK SREBRNY POZŁACANY ŁAŃCUSZEK - 139 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Ditta Zimmermann - WISIOREK SREBRNY POZŁACANY Z ONYKSEM - 149 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Lilou - Naszyjnik Gołąb Pokoju pozłacany - 249 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Lilou - Naszyjnik Pióro pozłacany - 269 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

NASZYJNIK SREBRNY W.KRUK - 199 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

NASZYJNIK SREBRNY W.KRUK - 249 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

NASZYJNIK SREBRNY W.KRUK - 299 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

NASZYJNIK Z MOSIĄDZU ZŁOCONEGO BALI W.KRUK - 249 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Rosa Chains - 850 zlWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Rosa Chains - 1200 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Rosa Chains - 690 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Rosa Chains - 750 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

ROSA x Marta Dyks - Meg Necklace - 950 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Selfie Jewellery - Naszyjnik Envy Srebrny - 279 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Selfie Jewellery - Naszyjnik Hypnotize Gold - 279 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

Selfie Jewellery - Naszyjnik Magic Moon Szary - 279 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

SINBYMANNEIJEWELS - Srebrny Naszyjnik Dot Mania - 275 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

SINBYMANNEIJEWELS - Srebrny Naszyjnik Polestar - 325 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

SINBYMANNEIJEWELS - Złoty Naszyjnik Bling Roll Tie - 779 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

ZoZo Design - ŁAŃCUSZEK POZŁACANY Z KÓŁECZKIEM I KULECZKĄ 60CM - 290 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

ZoZo Design - ŁAŃCUSZEK Y Z KRZYŻYKIEM I CYRKONIĄ - 330 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

ZoZo Design - NASZYJNIK „RÓŻANIEC” DŁUGI, DŁ 55CM - 400 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

ZoZo Design - NASZYJNIK „RÓŻANIEC” KRÓTKI, DŁ 45CM - 370 złWy też kochacie biżuterię? Na pewno zakochacie się w tych naszyjnikach!

ZoZo Design - NASZYJNIK SREBRNY DŁUGI Z GWIAZDKĄ - 370 zł


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!