Wszystkie kobiety chcą używać kremu, który DAJE zmarszczki!

przejdź do komentarzy
kampanie społeczne kampanie społeczne/SkinFood

Ciężko Wam w to uwierzyć? To nie żart.

Kampanie reklamowe z głębokim przekazem to coś, co zdecydowanie trafia do nas najbardziej. Zapewne weszłyście na ten artykuł, ponieważ zaintrygował Was tytuł. Krem do biustu, który chroni przed rakiem piersi? W pewnym sensie został taki wynaleziony!

ZOBACZ TEŻ: NOWA KAMPANIA PRZECIW GWAŁTOM TERRE DES FEMMES ROBI FURORĘ

Każdego roku powstają dziesiątki kampanii reklamowych, które mają na celu propagowanie walki z nowotworem piersi. A jakby tak "moc" tych dziesiątek reklam załadować do jednej kampanii? Na taki pomysł wpadli specjaliści z nowozelandzkiej agencji reklamowej - Colenso BBDO.

Zapewne większość z Was nie ma zwyczaju używać kremów do piersi. Niedobrze... Dlaczego? Ponieważ podczas rozsmarowywania produktu mogłybyście wyczuć niepokojące zmiany, które mogą pojawiać się w Waszych biustach. Dlatego Colenso BBDO postanowiło stworzyć "potrzebę używania dobrego kremu". Nawiązali współpracę z marką SkinFood i tak oto powstał "magiczny" krem.

Specjaliści od reklamy postanowili posunąć się jeszcze o krok dalej i reklamowali krem jako pierwszy, który... DAJE zmarszczki. A właściwie to pozwala nam się ich doczekać. Wcześnie wykryty nowotwór to większa szansa na całkowite wyleczenie.

Kremy miały być dostępne w sklepach jednorazowo, jednak ogromne zainteresowanie sprawiło, że możemy je kupić za niecałe 12 dolarów.

CAŁKOWICIE POPIERAMY! Zeberki, badajcie swoje piersi! Regularnie!Innowacyjny krem do biustu, który chroni przed rakiem piersi

Innowacyjny krem do biustu, który chroni przed rakiem piersi

Innowacyjny krem do biustu, który chroni przed rakiem piersi


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!