Wszyscy myślą, że to 5-miesięczne dziecko jest lalką. Jej włosy są zachwycające!

przejdź do komentarzy
zdrowie zdrowie/unsplash.com/Amy Humphries

Przeuroczy widok.

Długie, lśniące włosy to marzenie każdej dziewczyny, niestety wszystkie możemy pochwalić się bujną fryzurą. W przeciwieństwie do tej 5-miesięcznej prześlicznej dziewczynki, której długie pasma sprawiają, że wygląda jak urocza laleczka.

32-letnia Katie Canham jest mamą 5-miesięcznej dziewczynki, której piękna uroda wzbudza wielkie zainteresowanie. Jej włosy stały się wielką sensacją od pierwszych chwil. Dziewczynka urodziła się z bujną czupryną.

Kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy, nie mogłam w to uwierzyć. Nawet pielęgniarka położna powiedziała, że przez tyle lat pracy w zawodzie, nigdy nie spotkała się z noworodkiem, który ma aż tyle włosów. mówi Katie.

NIE MOŻEMY UWIERZYĆ, ŻE SIEDMIOMIESIĘCZNE DZIECKO MOŻE MIEĆ TAKĄ FRYZURĘ

32-latka oprócz kilkumiesięcznej dziewczynki, ma jeszcze troje innych dzieci, ale żadne z nich nie przyszło na świat z tak bujnymi i długimi włosami. Obecnie mała Dolly ma 5-miesięcy, a jej włosy już sięgają do ramion. Przez co wymagają regularnego podcinania i codziennego czesania.


Cała rodzina jest zachwycona jej wyglądem, a ludzie na ulicach często podchodzą do Katie i pytają czy to faktycznie jej naturalne włosy. Mała Dolly wygląda jak urocza laleczka.

WAVY BOB - NAJPIĘKNIEJSZA FRYZURA NA LATO. JEST UROCZA I MEGA DZIEWCZĘCAPolecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!