Wow! Zakochacie się w tych niesamowitych modowych ilustracjach

przejdź do komentarzy
shamekh bluwi shamekh bluwi/Instagram

Wspaniałe!

Niektóre z Was mają szansę pamiętać wspaniałe ilustracje modowe, których autorem był Shamekh Bluwi. To, co zdecydowanie wyróżniało je na tle innych tego typu rysunków, to pomysł... Zawdzięczają one oryginalność i rozpoznawalność kreacjom, których wypełnieniem było tło, na którym były umieszczane.

ZOBACZ TEŻ: NIESAMOWITE! Scena jak z filmu. Tych dwoje już mówiło sobie TAK, gdy...

Dzięki temu kreacje z rysunków nabierały niesamowitych wzorów i kolorów. Były nimi np. drzewa, ulice, fragmenty budynków. Generalnie - ponad rok temu, gdy po raz pierwszy robiło się głośno o autorze - w jego pracach królowały tła w postaci krajobrazów i natury.

Od tego momentu wiele się zmieniło...

Postanowiłyśmy sprawdzić, co teraz inspiruje Shamekha w pracy - poza oczywiście modą, która nieprzerwanie przewija się w jego twórczości. Zaskoczeniem nie było to, że artysta nie zrezygnował z tak charakterystycznego pomysłu, ale kierunek w którym go rozwinął...


ZOBACZ TEŻ: Co powiecie na projekty wypełnione miejskim krajobrazem?

Okazuje się, że ilustrator zaczął w swojej pracy sięgać nie tylko po inspirację naturą. Teraz wśród teł, które wybiera dla swoich rysunków, nie brak też tych o bogatych detalach. Stały się nimi np. kosmetyki do makijażu, kolorowe kafelki, biżuteria.

Zobaczcie!


A mugshot with my artwork for @yislamoo 😁

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika shamekh شامخ (@shamekhbluwi)
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!