Wow! Tak Kim Kardashian wygląda miesiąc po porodzie!

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/Instagram/FameFlynet

Nie sądziłyśmy, że jest aż tak dobrze!

Już drugi raz jesteśmy świadkami tej samej sytuacji. Kim Kardashian po urodzeniu dziecka zaszywa się w domu i nie da się przyłapać fotoreporterom dopóki nie uda jej się wystarczająco schudnąć. Na instagramie jej starszej siostry, Kourtney, znalazłyśmy zdjęcie, na którym możemy zobaczyć (przynajmniej częściowo), jak aktualnie wygląda Kim. Jesteście ciekawe?

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN BARDZO TĘSKNI ZA SWOJĄ DAWNĄ FIGURĄ

Kim i Kourtney zapozowały do zdjęcia w czarnych bardzo dopasowanych strojach. Pani West stanęła za siostrą, żeby nie pokazać się w całej okazałości, jednak możemy zauważyć krągłe biodra i szczupłą talię. Świeżo upieczona po raz drugi mama z pewnością wspomogła się gorsetem modelującym, ale mimo tego trzeba przyznać, że wygląda świetnie. Zdjęcie nawet jeżeli zostało podrasowane przez grafika to w sposób bardzo subtelny - nie zaobserwowałyśmy żadnych pozaginanych framug ani ścian.

Kim zdradziła ostatnio na swoim Twitterze, że zabiera się za ostrą dietę. Chce jak najszybciej zrzucić 32 kilogramy (w drugiej ciąży przytyła 27 kg, a 5 zostało jej jeszcze po urodzeniu North West)! Kardashianka w miesiąc schudła 13 kilogramów, więc śmiało możemy mówić o tym, że idzie jak burza.

Kim, tak trzymaj!
Studio hoes. #SWISH

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
Wow! Tak Kim Kardashian wygląda miesiąc po porodzie!

Wow! Tak Kim Kardashian wygląda miesiąc po porodzie!

Wow! Tak Kim Kardashian wygląda miesiąc po porodzie!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!