Wow! Natalia Klimas zaręczyła się!

przejdź do komentarzy
natalia klimas natalia klimas/© KAPiF, Instagram

Na Instagramie pokazała...

Kolejna ze znanych par polskiego show-biznesu postanowiła powiedzieć sobie "tak", choć na razie nie chodzi jeszcze o to sakramentalne... Zaręczyny ogłosiła właśnie Natalia Klimas i jej partner, Mikołaj.

Przypomnijmy, że po głośnym i bolesnym zakończeniu związku z Piotrem Starakiem, aktorka oficjalnie nie zdecydowała się na kolejne podboje miłosne. Sytuacja zmieniła się dopiero na przełomie 2016 i 2017 roku. To właśnie wtedy tabloidy zaczęły pisać o tym, że Natalia ma nowego partnera. Pojawiły się także pierwsze nieoficjalne zdjęcia pokazujące parę... Okazją do pokazania się oficjalnie razem stały się tegoroczne zawody jeździeckie Gałkowo Masters 2017.

Kim jest narzeczony Natalii Klimas?


Para zdecydowała trzymać swój związek z daleka od blasku fleszy. Sama Natalia niechętnie dzieli się informacjami ze swojego prywatnego życia. O jej narzeczonym media wiedzą tyle, że jest biznesmenem i przyjacielem Piotra i Kraśków. Ma na imię Mikołaj.

Para swoje zaręczyny ogłosiła za pośrednictwem instagramowego profilu aktorki. Natalia zamieściła na nim zdjęcie, na który całuje się z partnerem. Opatrzyła je wiele mówiącym opisem...

ZOBACZ TEŻ: Musicie zobaczyć marynarkę, którą miała na sobie Natalia Klimas


Świeżo upieczonym narzeczonym gratulujemy!


#TookMeSoLongButIFoundYOU #engaged💍

Post udostępniony przez Natalia Klimas Actress (@nataliaklimas)
Wow! Natalia Klimas zaręczyła się!

Wow! Natalia Klimas zaręczyła się!

Wow! Natalia Klimas zaręczyła się!

Wow! Natalia Klimas zaręczyła się!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!