Wow! Honey znowu zmieniła fryzurę! Zaszalała z długością, ale...

przejdź do komentarzy
honorata skarbek honorata skarbek/© KAPiF, Instagram

...już zapowiada następne zmiany!

Hmmm... Najkrótsze podsumowanie kolejnej zmiany fryzury u Honoraty Skarbek można podsumować krótkim "znowu" albo "nie wytrzymała". Piosenkarka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, a efektami dzieli się regularnie z fanami.

Czasem bardziej skupia się np. na zmianach w makijażu i upodabnianiu się do popularnych celebrytek z za oceanu, innym razem na włosach. Tym razem wypadło właśnie na nie.

Honey na swoim InstaStory postanowiła zaprezentować się w zupełnie nowym, bardziej naturalnym wydaniu. Honorata po pierwsze odpięła doczepiane pasma, po drugie podcięła nieco włosy i odświeżyła grzywkę. Nie będziemy ukrywać - w takim wydaniu lubimy ją najbardziej!

Niestety, sama piosenkarka od razu zapowiedziała, że zmiana nie będzie na długo, co oznacza, że pewnie niebawem ponownie będziemy ją oglądać z długimi sztucznymi puklami.

ZOBACZ TEŻ: Spodnie Honoraty Skarbek wywołały prawdziwe poruszenie

Ostatnim razem powrót z naturalnego wydania, do doczepów zajął Honey około 2 tygodni. Mamy nadzieję, że tym razem potrwa on nieco dłużej...Wow! Honey znowu zmieniła fryzurę! Zaszalała z długością, ale...

Wow! Honey znowu zmieniła fryzurę! Zaszalała z długością, ale...Wow! Honey znowu zmieniła fryzurę! Zaszalała z długością, ale...

Wow! Honey znowu zmieniła fryzurę! Zaszalała z długością, ale...

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!