Wow! Co za figura! Natalia Siwiec zachwyca miesiąc po porodzie (FOTO)

przejdź do komentarzy
natalia siwiec natalia siwiec/© KAPiF, Instagram

Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Ekspresowy powrót do figury sprzed ciąży? Oj, niektóre sławne mamy wiedzą doskonale, co to znaczy. Szybkim odzyskaniem przedciążowych kształtów mogła cieszyć się m.in. Anna Lewandowska. Teraz do grona fit mam dołączyła także Natalia Siwiec.

Celebrytka niecały miesiąc temu powitała na świcie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Mię. Od tego momentu media i fani z niecierpliwością czekali najpierw na to, żeby modelka pokazała zdjęcie małej, a teraz by pokazała, jak prezentuje się jej pociążowa figura.

W pierwszym przypadku oczekiwanie może jeszcze trochę potrwać. W drugim właśnie się zakończyło!

Tak, Natalia zaprezentowała właśnie, jak prezentuje się jej figura zaledwie niecały miesiąc po porodzie. Cóż... Nie da się ukryć - modelka wygląda fenomenalnie! Po jakimkolwiek ciążowym brzuszku nie ma śladu. Celebrytka może cieszyć się idealną figurą!

ZOBACZ TEŻ: Myślałyście, że Natalia Siwiec odpuściła sobie wózek Cybex? Oczywiście, że nie!

W przypadku Natalii osiągnięcie takich efektów mogło nie być trudnością. Nie jest tajemnicą, że celebrytka wyjątkowo dba o swoją dietę. A dodatkowo przez cała ciążę udawało się jej skutecznie ukrywać brzuszek - nie mógł być więc ogromny...


....

Post udostępniony przez NATALIA SIWIEC (@nataliasiwiec.official)Wow! Co za figura! Natalia Siwiec zachwyca miesiąc po porodzie (FOTO)

Wow! Co za figura! Natalia Siwiec zachwyca miesiąc po porodzie (FOTO)

Wow! Co za figura! Natalia Siwiec zachwyca miesiąc po porodzie (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!