Włosy: co robić, czego unikać

przejdź do komentarzy
włosy włosy/ © PR Photos

Radzi stylista gwiazd, Johnny Ramirez.

Johnny Ramirez w świecie gwiazdy znany jest jako fryzjer Victorii Beckham i Gwyneth Paltrow. To przede wszystkim zwolennik naturalnych fryzur, zwłaszcza jeśli chodzi o kolor. Dlatego jeśli lubicie szaleństwa, jego rady na pewno nie wydadzą się Wam słuszne. Przeczytać jednak warto.

- Po zabiegu koloryzacji Ramirez pokrywa włosy nabłyszczaczem. "Dzięki temu są miękkie", wyjaśnia. Taki zabieg służy również utrwaleniu koloru.

- Po farbowaniu koniecznie zabieg odżywczy. "Nie wypuszczam klientki bez takiego zabiegu, jeśli decyduje się na koloryzację."


- Szerokie pasemka w odwecie. Wszystko, co "dzieli" fryzurę na części jest już niemodne. Kolory powinny przechodzić jeden w drugi.

- Unikaj zbyt jasnych lub zbyt ciemnych kolorów, zwłaszcza w zimie. Victoria Beckham ma obecnie orzechową fryzurę. "To dlatego, że zimą jesteśmy bledsi, a odważne kolory mogą odjąć twarzy blasku."

- Z wiekiem szalej mniej. "Kiedy ma się 18 lat można wybaczyć niemal każdą fryzurę, ale kiedy się starzejemy pewne kolory po prostu przestają dodawać urody", przekonuje Ramirez.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!