Wizażystka przykleja prawdziwe robaki i owady do twarzy! Co na to Internauci?

przejdź do komentarzy
trendy trendy/© Instagram

Jak myślicie?

Z dnia na dzień Instagram zaskakuje nas coraz bardziej. Mamy wrażenie, że charakteryzatorki i artystki makijażu są coraz bardziej kreatywne, a ich projekty coraz bardziej osobliwe. Ale chodzi o realizm w sztuce prawda? Jedna z wizażystek przenosi na makijaż coś, co naprawdę kocha, a kocha… robaki.

Realistyczne makeupy są bardzo skomplikowane. Świadczą o wyjątkowym talencie artysty, który odwzorowuje naturę w sztuce. Wizażystka Jasmine postanowiła nie kopiować natury. W swoich makeupach prezentuje całe królestwo PRAWDZIWYCH owadów. W jej propozycjach znalazły się między innymi chrząszcze, koniki polne, pszczoły oraz larwy mącznika. To wszystko w jednym miejscu- na jej profilu na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: TWÓJ MAKIJAŻ WCIĄŻ WYGLĄDA ŹLE? TO ZNAK, ŻE NIEPRAWIDŁOWO DBASZ O SKÓRĘ!

Do tej pory Jasmine zaciekawiła już ponad 50 tysięcy osób. I pomimo tego, że wiele kobiet nie przepada za robaczkami, ujmujące kompozycje charakteryzatorki są dość dużą kolekcją zdjęć. Ta fenomenalna wizażystka do każdego zdjęcia dodaje informacje na temat owadów, które znajdują się w okolicach jej oczu. Autorka fotografii przy każdym zdjęciu dodaję notkę, czy owad rzeczywiście jest prawdziwy. Niektórzy internauci są oburzeni jej pomysłem.

Twierdzą, że to męczenie owadów i zachęcanie do ich zabijania. Najprawdopodobniej każdy z nich (jeśli faktycznie są prawdziwe) musi być przyklejony do skóry. Niezależnie od tego, jakie odczucia towarzyszą Ci, kiedy myślisz o owadach przyklejonych do twarzy, musisz przyznać, że dziewczyna miała jakiś pomysł...

ZOBACZ TEŻ: UWAGA! METALICZNY AKCENT WRACA NA SALONY! GWIAZDY POKOCHAŁY TEN TREND

Co o tym myślicie??

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj