Witkowski wyjątkowo ostro o Maffashion i Jessice Mercedes!

przejdź do komentarzy
blogerki modowe blogerki modowe/© KAPiF

Blogerka modowa nie może być idiotką...

Uff... Zawrzało na blogu Michała Witkowskiego! Tak ostro o blogerkach modowych nie wypowiedział się dotąd chyba nikt - pomimo wielu słów krytyki, które nie raz i nie dwa padały pod ich adresem.

A wszystko zaczęło się od niewinnego zdjęcia wrzuconego na Instagrama Jessiki Mercedes - chociaż bardziej pasowałoby tu stwierdzenie, że było ono kroplą przepełniającą czarę goryczy... Blogerka postanowiła pokazać światu swoją niemałą kolekcje butów. Oczywiście, nie mogło pozostać to bez odpowiedzi ze strony pozostałych autorek - i tak do Jess dołączyła Maff...

ZOBACZ TEŻ: Czyżby nadchodził koniec ery blogerek modowych?

Licytacji na ilość butów najwyraźniej nie zdzierżył Michał Witkowski. Pisarz i blogerka modowa w jednym wystosował na swoim blogu list do szafiarek - i trzeba to przyznać, od pierwszych słów jest ostro...

Do ku**y nędzy, Dżesi, ani w życiu ani w blogowaniu nie chodzi o to, żeby mieć dużo par butów! Każdy dziś ma setki butów i co z tego? Czy Wy nie rozumiecie, że im bardziej chwalicie się, jakie to macie zajebiste życie i dużo butów, tym bardziej ludzie Was nienawidzą? Trzeba być ze wsi, żeby tym się chwalić! (...) A Mafashion nie lepsza, zaraz musi krzyknąć, że ona ma więcej.(pisownia oryginalna) - zaczął.

Dalej robi się już tylko... barwniej.

Drogie dziewczyny, czy ja, stara ciota, muszę Was uczyć, jak być damą? Bierzcie przykład z królowej angielskiej, która od pięćdziesięciu lat ma tę samą parę butów i JEST DAMĄ. Dziewczęta!

Poza wszystkim - chwalicie się, że macie wszystko za darmo. Ale kiedy na Was patrzę, wydaje mi się, że jednak ja na Waszym miejscu czasem bym jednak odżałował i za coś zapłacił. Czy nie zauważyłyście, że rzeczy, które Wam się najbardziej podobają, dziwnym trafem nigdy nie znajdują się w gratisach? Gdybym chciał czekać aż firma Givechy wpadnie na pomysł, aby mi wysłać buty za ponad 4 tysie, raczej bym się nie doczekał… Więc - albo ma się za darmo, albo się buli i ma się dokładnie to, co się chce… Pomyślcie o tym.

W jednym trudno nie zgodzić się z pisarzem - gdy wymienia kompetencje, które powinna posiadać blogerka modowa. Trzeba przyznać, że wyłania się z nich wizja wyjątkowo rzetelnej, kulturalnej, obytej z modą osoby... Pytanie, czy pokrywa się ona z obrazem najpopularniejszych blogerek, o których m.in. pisarz wspomniał wcześniej.

Czyżby koniec dobrej passy i salonowego bywania rzeczywiście dobiegał końca dla niektórych?

Cały wpis znajdziecie TUTAJWitkowski wyjątkowo ostro o Maffashion i Jessice Mercedes!

Witkowski wyjątkowo ostro o Maffashion i Jessice Mercedes!

Witkowski wyjątkowo ostro o Maffashion i Jessice Mercedes!

Witkowski wyjątkowo ostro o Maffashion i Jessice Mercedes!

Witkowski wyjątkowo ostro o Maffashion i Jessice Mercedes!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!