Witkowski i Patoleta ostro o blogerkach - puste dziewuszki!

przejdź do komentarzy
michał witkowski michał witkowski/KAPiF

Jedną chwalą, drugą ganią.

Blogerki modowe, ich rzekome majątki i zamieszczane w sieci fotki to ostatnio temat numer jeden.

O popularnych szafiarkach postanowili porozmawiać Robert Patoleta i Michał Witkowski.

Co o blogerkach sądzi ten pierwszy?

Nie jestem fanem blogerek zajmujących się modą. Uważam, że są to osoby przereklamowane. Robią wokół siebie dużo szumu po to, aby istnieć w mediach plotkarskich i brylować na pokazach mody. Niewiele z nich naprawdę zna się na modzie. Często piszą i pokazują nie to co im się podoba, ale to, co proponowane jest im za darmo lub o wiele rzadziej, za drobne opłaty. Są medialnym zjawiskiem, które za jakiś czas przestanie funkcjonować.


Michał Witkowski nie jest już tak delikatny.

Zacznijmy od tego, że to nie są żadne blogerki modowe, tylko puste dziewuszki, które chcą być gwiazdami. No i nawet czasem są, bo u nas jest o to bardzo łatwo. Wystarczy pić szampana w łóżku i nie płacić za nic na całym świecie oraz wysyłać inne tego typu newsy. Natomiast na świecie blogerka modowa to jest ktoś ważniejszy od „Vogue’a”. One na swoich portalach są pierwsze. Pierwsze znają trendy, a nawet je tworzą. To jest ciężka robota.


Oberwało się jednej z najpopularniejszych szafiarek - Jessice Mercedes.


Pierwsza do odstrzału jest oczywiście Jessica Mercedes, dlatego, że najmniej robi w modzie, a najwięcej szpanuje i najwięcej się lansuje. To jest przykre. Wszyscy lubimy się lansować. Dobrze, ja się polansuję, ale przynajmniej zrobiłem jakąś stylówę. A Jessiki stylówy to jest biała sukienka i rozpuszczone włosy.


Witkowski docenił z kolei Macademian Girl.

Od razu widać kto się interesuje modą. Macadamian Girl powiedziała mi kiedyś, że nigdy nie była w vitkAcu (ekskluzywny warszawski dom mody – przyp. autora). Ona robi stylówy kolorystyczne, nie snobistyczne. Nie chodzi jej o metki, tylko o to, żeby wszystko do siebie pasowało. Nie opuszcza w Łodzi pokazów, na których nie ma fotografów. Chce mieć całościowy ogląd tego, co się dzieje w modzie. To dla mnie jest rzeczywiście blogerka.


Cały wywiad przeczytacie TUTAJ.


Witkowski i Patoleta ostro o blogerkach

Witkowski i Patoleta ostro o blogerkach

Witkowski i Patoleta ostro o blogerkach

Witkowski i Patoleta ostro o blogerkach

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!