Wiosenny makijaż w kolorze beżu i brązu

przejdź do komentarzy
makijaż makijaż/zeberka.pl

Nasz konkurs trwa, do wygrania Meteoryty Guerlain!

Trwa nasz konkurs na makijaż wiosenny. Nadsyłajcie samodzielnie wykonane makijaże (zdjęcia lub video) na adres iza(małpa)zeberka.pl. Do wygrania Meteoryty Guerlain oraz zestawy kosmetyków. Więcej szczegółów tutaj:

Wiosenny makijaż w kolorze niebieskim

Dziś prezentujemy kolejny konkursowy makijaż autorstwa Oli.

Przypominamy, że głosować można na makijaż wciskając przycisk "Lubię to!".


Na twarz nakładamy korektor, aby przykryć niedoskonałości. Następnie wklepujemy fluid w kolorze o jeden ton ciemniejszym od naszej cery i przypudrowujemy całą twarz sypkim pudrem, aby pozbyć się ewentualnego świecenia skóry.
Gdy twarz jest gotowa przechodzimy do oczu.1.Na całą powiekę aplikujemy jasny cień w kolorze cielistym. Następnie nakładamy perłowy cień.2.Linię wodną i dolną linię rzęs podkreślamy czarną kredką.3. Rozcieramy wcześniej narysowaną kreskę.4. Na dolną linię rzęs nakładamy brązowy cień.5. Wzdłuż załamania powieki nakładamy ten sam brązowy cień, który jest na dolnej linii rzęs.6. Rzęsy podkreślamy czarną kreską zrobioną eyelinerem.7. Dokładnie tuszujemy rzęsy.8. Twarz konturujemy bronzerem.Na dzień na ustach może lśnić błyszczyk, a na wieczór możemy zmienić makijaż na bardziej ekstrawagancki dodając krwistą czerwień na usta.

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!