Wiesz, że prezentując sobie przepiękne brwi możesz pomóc też potrzebującym?

przejdź do komentarzy
benefit cosmetics benefit cosmetics/materiały prasowe

To taka akcja, gdzie wszyscy wygrywają!

Bardzo lubimy brać udział w akcjach charytatywnych, w których można faktycznie pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. W maju możliwość wsparcia innych daje nam marka Benefit Cosmetics w ramach programu Bold is Beautiful. Pomóc może każda z nas, a w zamian zyskujemy do tego piękne brwi! Oto, co trzeba zrobić.

ZOBACZ TEŻ: HIT? MARKA BENEFIT STWORZYŁA APLIKACJĘ, W KTÓREJ MOŻECIE "PRZYMIERZYĆ" BRWI!

Jeśli kochasz piękne brwi i uwielbiasz pomagać to trafiłaś idealnie! Jak możesz się zaangażować? Wystarczy, że w maju 2019 roku wybierzesz się do jednego z 39 brow bar'ów Benefit Cosmetics w Polsce (listę wszystkich brow barów znajdziesz TUTAJ . Jeśli zdecydujesz się na dowolny serwis woskowania brwi, możesz być pewna, że 100% przychodu trafi do potrzebujących fundacji Habitat for Humanity.

W Polsce Fundacja zajmuje się poprawą warunków mieszkaniowych i bytowych, a także pomocą prawną dla osób, które jej potrzebują. Środki zebrane w ramach akcji Bold is Beautiful zostaną przeznaczone głównie na pomoc kobietom, by mogły w spokoju się rozwijać, wychowywać dzieci i przede wszystkim stać się niezależne w swoim czasie.

Akcji patronuje córka założycielki marki Benefit Cosmetics, Annie Ford Danielson, która jest twarzą kampanii i z całego serca wspiera program. Jak sama twierdzi, że misją marki jest nie tylko dawanie kobietom narzędzi do tego, by poprawiać urodę, lecz także wspieranie ich i dodawanie im sił.


ZOBACZ TEŻ: MĘSKIM OKIEM: Takich brwi powinnaś się wstydzić!

Jak liczby przekładają się na pomoc? Jeden serwis Brwi w brow barze Benefit to 3 puszki farby do odmalowania pokoju. 5 serwisów to już miejsce do nauki dla dziecka w odremontowanym mieszkaniu, a przy 10 zapewniamy potrzebującym kobietom pomoc prawną, by mogły odmienić swoje życie.

Proste, prawda? Dlatego pomagajmy!


Wiesz, że prezentując sobie przepiękne brwi możesz pomóc też potrzebującym?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!