Wiemy, jakiego podkładu użyła Meghan Markle w dniu ślubu!

przejdź do komentarzy
meghan markle meghan markle/© Instagram, Zuma Press

Będziecie w szoku!

Nic dziwnego, że świat wciąż powraca do promiennej cery Meghan Markle. W dniu ślubu z księciem Harrym wyglądała tak olśniewająco, że do dziś dyskutuje się na temat produktów, których użyto do wykonania jej ślubnego makijażu. Jej osobisty wizażysta Daniel Martin ujawnił sekret, o którego poznaniu marzyło tysiące kobiet z całego świata.

Jej godny pozazdroszczenia naturalny blask, powstał na bazie podkładu Dior Backstage. To jeden z podkładów, w których kochają się gwiazdy. Na co dzień stosują go wizażyści pracujący z modelkami podczas największych pokazów mody oraz gwiazdy, a wśród nic między innymi Bella Hadid, Ruth Bella, Chu Wong i Manuela Sanchez.

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE DEBIUTUJE W NOWYCH BRWIACH! SĄ INSPIROWANE BRWIAMI AUDREY HEPBURN!

Z dnia na dzień ślubny wizerunek księżnej Sussex składa się w kompletną układankę. Być może już w tym momencie w niektórych salonach kosmetycznych można prosić o makijaż i fryzurę a la Meghan.


Jak długo opinia publiczna będzie dyskutowała na temat każdego szczegółu związanego z jej wyglądem? Najprawdopodobniej ta światowa obsesja potrwa jeszcze bardzo długo, oby jednak nie była brzemienna w skutkach.

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE ZAINSPIROWAŁA KOBIETY DO CZEGOŚ, CZEGO MOGĄ BARDZO ŻAŁOWAĆ!

Co wy na to?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!