Wielkie halloweenowe faux-pas Małgorzaty Rozenek. Fani: kultura nie jest...

przejdź do komentarzy
małgorzata rozenek małgorzata rozenek/© Instagram, KAPiF

...przebraniem!

Jak przystało na szanującą się celebrytkę, Małgorzata Rozenek nie mogła dopuścić do tego, aby na jej Instagramie zabrakło fotki pokazującej kostium Halloweenowy. Prowadząca Projekt Lady opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z mężem Radosławem Majdanem. Jakie przebranie wymyśliło małżeństwo? Internauci kpią, że para przebrała się za tatuaż Radosława.

Radek przebrał się za swój tatuaż? 😂😂


Wielu obserwatorów perfekcyjnej pani domu postanowiło dać jej kulturową lekcję. W komentarzach wyraźnie zaznaczyli, co według nich wypada, a co nie. I rzeczywiście, jako osoba rozpoznawalna Małgorzata Rozenek powinna mieć takie zasady w małym palcu. Wśród opinii pozytywnych znalazły się naprawdę gorzkie komentarze.

Czyjas kultura nie powinna byc podstawa przebrania na Halloween, to ta jakby ktos przebral sie za Polaka z wodka za pazucha i wielkimi wasiskami...

bardzo niepoprawne politycznie oraz rasistowskie. śmianie się z innych kultur oraz przedstawianie je w sposób bardzo seksowny jest symbolem głupoty i totalnej niewiedzy. wstydźcie się!

Dobrze Ze Pani nie mieszka w Stanach bo takie przebranie tutaj jest rownoczesne z rasizmem I kika gwiazd, przez takie lub podobne przebranie bylo blisko utraty swojej pozycji.

KULTURA NIE JEST PRZEBRANIEM!!

Nawet w szkole u mojego syna podano wytyczne ze stroj na Halloween nie moze opierac sie na przedstawieniu danej rasy, narodowosci czy mniejszosci etnicznej, a juz przebranie sie za Native Americans jest bardzo nie na miejscu.


ZOBACZ TEŻ: OMG...ROBI SIĘ CORAZ OSTRZEJ! KOLEJNA WYMIANA ZDAŃ MIĘDZY GRETKOWSKĄ A ROZENEK!

Czy Małgorzata odniesie się do tych opinii? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne. Wybrała kostium, który zaskoczył wszystkich. Jak myślicie, jej obserwatorzy mają rację? Celebrytka nie powinna wybierać takiego kostiumu?


#halloween2017🎃 #letsgetreadytorumble 😄😄😄😄😄#howgh #stary Indianin i może😂😂😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)#halloween2017 #pocahontas #winnetou #angrybirds 😂😂😂 wersja ocenzurowana😂😂😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!