Wielka metamorfoza Ariany Grande. Piosenkarka ma teraz szare włosy!

przejdź do komentarzy
ariana grande ariana grande/© StarStock, Instagram

Podoba się Wam?

Proste, brązowe włosy Ariany Grnade to bez dwóch zdań jej znak rozpoznawczy. Kiedy tylko zakłada perukę, jej fani wariują z rozpaczy. W dobie zmieniających się trendów wydawałoby się, że włosy Ariany są jedyną stabilną rzeczą, która nie zmieni się już nigdy…

Tymczasem piosenkarka postanowiła po raz kolejny zadziwić swoich fanów. Gwiazda przeszła metamorfozę, której chyba nikt by się po niej nie spodziewał, a mianowicie przefarbowała włosy na szaro!

Wokalistka opublikowała nowy look na Instagramie, używając Snapchatowego filtra, aby dodać kilka pływających serc wokół głowy. Jesteśmy przekonane, że tym razem nowy kolor nie jest wynikiem nałożenia filtra. Zresztą Ariana dodała podpis przy zdjęciu, który od razu hamuje teorie spekulantów- btw ja (to jest szare).

ZOBACZ TEŻ: NAPRAWDĘ CHCECIE ZOBACZYĆ STROJE Z TRASY KONCERTOWEJ ARIANY GRANDE! (FOTO)

Wygląda na to, że wśród szarości przeplatają się odcienie fioletowe, różowe oraz niebieskie. Niemniej jednak fani i tak są zachwyceni i podekscytowani. Nawet sama Gigi Hadid przesłała do koleżanki komentarz z serduszkami.


Czy peruka, którą Ariana nosiła w Japonii, zainspirowała ją do zmiany fryzury na stałe?

Podoba się Wam w tym kolorze?


btw i (it's grey)

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)Wielka metamorfoza Ariany Grande. Piosenkarka ma teraz szare włosy!

Wielka metamorfoza Ariany Grande. Piosenkarka ma teraz szare włosy!

Wielka metamorfoza Ariany Grande. Piosenkarka ma teraz szare włosy!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!