Wiele z nas zapomina o tym miejscu aplikując rozświetlacz. Sporo tracimy!

przejdź do komentarzy
rozświetlacz rozświetlacz/unsplash@Hannah Busing

To wiele zmienia!

Jeśli miałabyś wymienić swoje podstawowe kosmetyki do makijażu, obok tuszu do rzęs i różu na pewno pojawiłby się… rozświetlacz. Ten kosmetyk pokochałyśmy wszystkie. A w czym tkwi jego fenomen? Według mnie chodzi o uniwersalność – każda z nas może używać go jak chce i dowolnie stopniować intensywność blasku.

Wiadomo przecież, że używamy go nie tylko do podkreślenia kości policzkowych, ale często aplikujemy go tez na dekolt, a czasem służy nawet jako cień do powiek. Ale czy wiedziałyście o tym, że odpowiednio zaaplikowany może też optycznie powiększyć usta?

ZOBACZ TEŻ: DUMPLING SKIN TO NOWOŚĆ W ŚWIECIE MAKIJAŻU, KTÓRĄ CHCEMY WSZYSCY!

Jeśli szukasz sposobu, by powiększyć usta, ale nie po drodze Ci z wypełniaczami, mamy alternatywę.

Możesz spróbować z konturówką, ale mocno zdefiniowana linia ust i matowe pokrycie to tylko jedna z wielu opcji. Jeśli wolisz coś delikatniejszego, spróbuj niezawodnego połączenia – błyszczyk + rozświetlacz. W tym przypadku to duet idealny.

Błyszczące drobinki rozproszą światło i dadzą efekt trójwymiarowości, co sprawi, że wąskie usta będą wyglądać na pełniejsze.

Zamiast nakładać błyszczyk na całej powierzchni, muśnij środkową część górnej i dolnej wargi, by przyciągnąć uwagę do najpełniejszej części ust. Aby wzmocnić efekt dodaj odrobinę rozświetlacza. Nałóż go na łuk kupidyna i dodaj odrobinę pod dolną linią wargi (na jej środku) – to pomoże wydobyć głębię i uzyskać wrażenie miękkich, pełniejszych ust.

ZOBACZ TEŻ: ROZŚWIETLACZ Z ROLLEREM MA SZANSĘ STAĆ SIĘ NAJWIĘKSZYM HITEM OSTATNICH MIESIĘCY!

Co Wy na to?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!