Wiele twarzy Katie Holmes

przejdź do komentarzy
katie holmes katie holmes/New York Magazine

A pod nimi ciągle ta sama, prostolinijna dziewczyna.

Katie Holmes budzi niezmiennie wiele emocji. Jako żona Toma Cruise'a i mama Suri, jest w centrum zainteresowania mediów, również plotkarskich.

Holmes zaczyna też powoli, lecz skutecznie robić sobie miejsce na stronach i w magazynach o modzie. Jej nietuzinkowy styl, który wywołuje masę komentarzy, jej pozwalanie-na-wszystko córeczce, która nosi rzeczy takie, jakie jej się podobają, również przyciągają uwagę mediów.

Teraz świat mody czeka na premierową kolekcję Holmes, którą szykuje już od dłuższego czasu. Równolegle aktorka pracuje na planie biograficznego filmu o Jacqueline Kennedy. W międzyczasie zagościła na okładce magazynu New York.

Swobodna, w rozpuszczonych włosach, pewna siebie. Taka Katie patrzy na nas z okładki pisma.

To jedna z wielu twarzy aktorki, która potrafi być również tajemnicza, uwodzicielska, ale i dziewczęca. W rozmowę z magazynem Holmes mówi, jak sobie radzi z popularnością i plotkach na temat swego małżeństwa:

- Zawsze mam obawy, gdy panuję weekend - dla siebie i dla rodziny. To musi się wydawać naprawdę dziwne - być obserwowanym przez tak wiele osób. To jest dziwaczne, zgadzam się. Jasne. Ale trzeba uśmiechnąć się, pokiwać głową i robić swoje.Kilka wcześniejszych okładek z Katie Holmes


I najnowsza, dla New York Magazine

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!