Wiedziałyście, że ślubna fryzura Meghan Markle powstała w... 45 minut?

przejdź do komentarzy
meghan markle meghan markle/REUTERS / FORUM

Tak szybko?

Temat królewskiego ślubu nie zejdzie z języków mediów jeszcze przez kilka dni, to pewne. Na światło dzienne wychodzą kolejne ciekawostki, skrupulatnie omawiane są najmniejsze szczegóły uroczystości za kilkadziesiąt milionów funtów. Panna Młoda wystąpiła w dwóch prostych sukniach ślubnych, a ich uzupełnieniem były włosy upięte w niski kok.

ZOBACZ: UKŁON MEGHAN MARKLE W STRONĘ KRÓLOWEJ! TO JEDYNY ODCIEŃ LAKIERU, KTÓRY AKCEPTUJE

Meghan spotkała się z małą krytyką dotyczącą swojego wyglądu na ślubie. Panna Młoda chciała wypaść naturalnie, została oceniona na wyglądającą niedbale. My z tym stwierdzeniem się nie zgadzamy i uważamy, że Meghan nie potrzebowała tapiru na włosach i grubej warstwy podkładu żeby olśniewać na ślubie.

Fryzurę Panny Młodej stworzył Serge Normant. Stylista włosów zdradził, że przez ślubem wykonali zaledwie... 1 próbną fryzurę! Serge, w porozumieniu z Meghan, zdecydował, że fryzura ma być lekka, pozbawiona tapiru i grubej warstwy lakieru do włosów. Chciał, aby Meghan czuła się komfortowo, dlatego zostawił kilka luźnych kosmyków, które Panna Młoda mogła schować za uszy - tak, jak robi to zawsze.

Serge Normant umył włosy Meghan, nałożył na nie odrobinę pianki, sprayu nabłyszczającego i wysuszył je na dużej szczotce. Następnie upiął je wyłącznie przy pomocy długich fryzjerskich szpilek. To wszystko! Ile czasu zajęło mu wykonanie fryzury? Około 45 minut.

Po główej ceremonii Meghan przebrała sukienkę, a także zmieniła (a może raczej poprawiła) fryzurę. Drugie uczesanie wykonała George Northwood, która przemieniła upięcie w nieco bardziej "zwarte" i wypuściła więcej kosmyków wokół twarzy, a także delikatnie je pofalowała. To uczesanie z pewnością potrzebowało większej ilości lakieru do włosów - w końcu Meghan i Harry wsiedli do kabrioleta i odjechali nim na kolejną część wesela. Fryzura Panny Młodej nie mogła ucierpieć podczas krótkiej przejażdżki.


ZOBACZ: INTERNET ŚMIEJE SIĘ Z REAKCJI BYŁEJ DZIEWCZYNY KSIĘCIA HARRY'EGO NA JEGO ŚLUBIE

Która fryzura podoba Wam się bardziej?Wiedziałyście, że ślubna fryzura Meghan Markle powstała w... 45 minut?

Wiedziałyście, że ślubna fryzura Meghan Markle powstała w... 45 minut?

Wiedziałyście, że ślubna fryzura Meghan Markle powstała w... 45 minut?

Wiedziałyście, że ślubna fryzura Meghan Markle powstała w... 45 minut?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj