Wieczór z Paprocki & Brzozowski w butiku LOUVE

przejdź do komentarzy
paprocki & brzozowski paprocki & brzozowski/mat. prasowe

3 marca 2012 Kraków zmieni się w stolicę mody.

Ten duet od kilku sezonów zachwyca swoją kreatywnością, talentem i inspirującymi projektami. Nie boi się odważnych połączeń i zaskakujących zestawień. Na ich pokazy przychodzą wszystkie najważniejsze gwiazdy i celebryci naszego kraju. Mowa oczywiście o Paprocki&Brzozowski, którzy tym razem zamierzają oficjalnie zaprezentować swoją najnowszą kolekcję wiosna-lato w butiku LOUVE, zamieniając tym samym 3 marca 2012 Kraków w stolicę mody!

Prezentowane przez nich projekty od lat cieszą najbardziej krytyczne oko. Są nagradzani w licznych konkursach i plebiscytach a ich kreacje noszą gwiazdy takiego formatu jak Kayah, Natalia Kukulska czy Małgorzata Socha. Do niedawna można je było znaleźć jedynie w butiku, w Warszawie oraz sklepie on-line. Jednak idąc za oczekiwaniami swoich klientek, od stycznia 2012 roku postanowili udostępnić swoje kolekcje w Krakowie, w butiku LOUVE.

3 marca 2012 roku swoją pierwszą oficjalną prezentację w tym miejscu, projektanci wybrali nieprzypadkowo. Będzie to premiera ich najnowszej kolekcji wiosna lato 2012 oraz weekend poprzedzający Dzień Kobiet, który to Paprocki & Brzozowski chcą uczcić również w Krakowie.

Oprócz fantastycznego showroomu na słowo uznania zasługuje również oprawa wydarzenia. Tej marcowej nocy butik Louve zamieni się w rajski ogród – a wszystko to, aby wspomnienie o tym wydarzeniu budziło delikatny dreszczyk emocji i tęsknoty za modowymi ekscesami.

Data: 3 marzec 2012
Miejsce: butik LOUVE / Pasaż 13, Kraków

Wieczór z Paprocki & Brzozowski w butiku LOUVE

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!