Widziałyscie kiedyś TAKIE narzędzie do wyjmowania wągrow? (VIDEO)

przejdź do komentarzy
wągry wągry/© StarStock

Fuuuuj...

Cóż... Internet potrafi zaskoczyć. Szczególne gdy przychodzi przyjrzeć się rzeczom, które zyskały miano hitów. W tej kwestii szeroko rozumiana brana urodowa nie pozostaje w tyle. Nagrania z wszelkiej maści zabiegów zawsze przyciągają (niezdrową?) uwagę...

Nie inaczej jest też w przypadku tego nagrania.

ZOBACZ TEŻ: Jak dbać o skórę latem?

Mowa o filmiku, który przedstawia... proces wyciskania wągrów. Brzmi ohydnie? Na pewno, ale też zapewne fascynujące, skoro zostało obejrzane już ponad 18 milionów razy!


Zainteresowanie odbiorców budzi nie tylko sam proces wydobywania z porów wągrów. Równie fascynujące wydaje się być narzędzie, którego kosmetyczka używa do ich usuwania. Wygląda przerażająco? I to jak! Ciężko nie odnieść wrażenia, że taki filmik skutecznie zniechęci do samodzielnego "majstrowania" przy zatkanych porach.

ZOBACZ TEŻ: Oto dlaczego wyciskanie wągrów jest tak bardzo przyjemne

Jeśli chcecie - zobaczcie. Ostrzegamy jednak... Lepiej nie decydujcie się na to w trakcie jedzenia.
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj
 • gość: gość 19-08-18, 12:49 cytuj
  to jest nie poważnie skoro mają jej zrobić zabiegk to powini zrobi poprawnie a nie zrobić go żle ja nie rozumie tego ja takiej nie mam cery jest w szystko dobrze ja używam kremu do tfarzy rano i wieczrem nawet pilig do twarzy raz w tygodniu starszczy podam nazwe tego pilingu węgile dały cynk bierz w ciemny polecam ten pilig
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość: karee 19-08-18, 11:47 cytuj
  Bo taki jest efekt, gdy dziewczyny z ładną cerą robią sobie niepotrzebne zabiegi. Mocne kwasy, złuszczanie pięć razy w tygodniu, retinoidy i do tego jeszcze kwasik wieczorem. Mam tłustą cerę? Po co nawilżać, zmatuję sobie i dorzucę jeszcze trochę kwasu glikolowego. Ona ma po prostu mega przesuszoną i odwodnioną twarz.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 19-08-18, 11:37 cytuj
  nie wiem ile lat temu o tym pisaliście. Bo to historia sprzed kilku lat :/
  Nie masz konta? Zarejestruj się!