Wasze stylizacje: Wiola

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

Zwiewna i kobieca stylizacja na wesele.

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl" oraz napiszcie co macie na sobie.
Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.
Czekamy!Witajcie,

Okres ślubny w pełni. Za mną istny chaos w poszukiwaniach sukienki. Byłam świadkiem. Po przejściach związanych z przygotowaniami i całym zamieszaniem wokół, stwierdzam, że do ślubu mi się nie śpieszy :). Bilans mojej szafy, szybko zweryfikował zakupy. No więc: sklepowy maraton, Internet i ciucholandy. Sukienki nie znalazłam. Widziałam ją przed oczami i byłam pewna, że to właśnie w niej chciałabym spędzić też ważny dzień. W zwiewnej, lekkiej i nie przegadanej. Postawiłam na jej uszycie. Nie chciałam by tak długa sukienka, była ozdobiona masą dodatków. Dlatego ograniczyłam się do kolczyków i torebki. Jeśli zainteresowały Was zdjęcia, zapraszam na mojego bloga rouquinmonde.blogspot.com.Wiola ma na sobie:

sukienka - DIY
buty- Embutik
torebka - Menbur


Wasze stylizacje: Wiola

Wasze stylizacje: Wiola

Wasze stylizacje: Wiola

Wasze stylizacje: Wiola

Wasze stylizacje: Wiola

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!