Wasze stylizacje: Shalafi

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Mój styl cechuje ścieranie się artystycznych wartości z kiczem."

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl.

Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".

Czekamy!


Witam,

Jestem Shalafi, prowadzę stronę o modzie i innych moich pasjach (sztuka, projektowanie): www.shalafiornanza.wordpress.com.

Chciałam zaprezentować Wam moją ostatnią stylizację, "różową panterę" - jak podsumował mój chłopak. To połączenie różowo-pomarańczowej kamizelki ze spodniami mojego projektu (szycie na miarę to całkiem inny wymiar ubierania się, gdybym mogła tak już zawsze...), fioletową torebką i szpilkami w kolorze opalizującego niebieskiego. Całość uzupełnia prosta fryzura, dyskretna biżuteria (aż niewidoczna na zdjęciach ;/) i różowy lakier do paznokci. Lubię kolory nie od dziś, dążę do wirtuozerii w ich łączeniu, nie tylko w ubiorze, ale i sztuce jaką tworzę od ponad pięciu lat.

Mój styl cechuje ścieranie się artystycznych wartości z kiczem i chęć osiągnięcia z każdą następną stylizacją innego celu. Nie lubię kupować dużo i tanio, nie lubię złotych myśli Coco Chanel i starych, sprawdzonych porzekadeł z dziedziny mody i stylizacji (sick!), mam alergię na vintage. Uwielbiam dobrze skrojone sukienki, kolorowe buty i podkolanówki.

Shalafi


Shalafi ma na sobie:

kamizelka: monnari
spodnie: mój projekt
torebka: coccinelle
buty: jimmy choo dla h&m


Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!