Wasze stylizacje: Sara

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

Pastele w niebanalnym wydaniu.

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl" oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!


Chyba od zawsze kochamy połączenie stylu nowoczesnego & Vintage. Tak jak w tym przypadku połączyliśmy nowy błękitny płaszcz oraz rdzawą starszą koszulę. Tego typu połączenia są niebywale ponadczasowe oraz oczywiście niepowtarzalne! A chyba każdemu właśnie chodzi oto aby być niepowtarzalnym więc tego typu rozwiązania to idealna sprawa aby to osiągnąć. Również odkryliśmy w sobie miłość do wszelkiego rodzaju etnicznych/rytualnych malowideł. W tej stylizacji widoczne są one w minimalistycznej wersji pionowych i poziomych kresek na twarzy czy nogach. Jeśli was również inspirują rzeczy wymienione powyżej to serdecznie zapraszamy na mrsrockcherry.blogspot.com aby wraz z nami móc poszukiwać nowych inspiracji oraz zachwycać się otaczającym nas światem.Sara ma na sobie:

Płaszcz: Solar
koszula: Vintage
buty: Nine West


Wasze stylizacje: Sara

Wasze stylizacje: Sara

Wasze stylizacje: Sara

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!