Wasze stylizacje: Sara

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Staram się podkreślać swoją kobiecość!"

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".
Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!
Czekamy!


Witam,
mam na imię Sara, mam 27 lat i jestem pełnoetatową mamą dwóch dziewczynek. Prowadzę bloga misscferreira.blogspot.com. Wygląda to tak, że stroję się, zabieram swoją ekipę (dzieci, wózek, statyw i aparat) i idę sobie robić foty. Na miejscu rozkładam dzieciom piknik i ku uciesze lub trwodze przechodniów robię z siebie idiotkę pozując do statywu :D
Moda to dla mnie zabawa, lubię eksperymentować z kolorami, mam skłonność do szpilek, lumpeksów i przesady. Zawsze jednak staram się podkreślać swoją kobiecość.
Dziś po raz kolejny mam na sobie buty, które wg wielu uznawane są za ortopedyczne. Cóż, ja myślę, że ich ortopedyczne działanie jest znikome, wręcz odwrotnie do niego proporcjonalne. Po prostu czasem lubię zaszaleć i sprawdzić czy miałabym jakiekolwiek szanse w obuwniczym starciu z Lady Gagą ;)
Pozdrawiam wszystkich.
Sara

Sara ma na sobie:


płaszczyk - Chopin
bluzka - Promod
spodnie - no name
buty - deezee
torba - prezent
biżuteria - osiedlowy sklepik


Wasze stylizacje: Sara

Wasze stylizacje: Sara

Wasze stylizacje: Sara

Wasze stylizacje: Sara

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!