Wasze stylizacje: Sara

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Staram się podkreślać swoją kobiecość!"

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!
Czekamy!Witam,
mam na imię Sara, mam 27 lat i jestem pełnoetatową mamą dwóch dziewczynek. Prowadzę bloga misscferreira.blogspot.com. Wygląda to tak, że stroję się, zabieram swoją ekipę (dzieci, wózek, statyw i aparat) i idę sobie robić foty. Na miejscu rozkładam dzieciom piknik i ku uciesze lub trwodze przechodniów robię z siebie idiotkę pozując do statywu :D
Moda to dla mnie zabawa, lubię eksperymentować z kolorami, mam skłonność do szpilek, lumpeksów i przesady. Zawsze jednak staram się podkreślać swoją kobiecość.
Buty, które mam dziś na sobie budzą sporo kontrowersji i służą mi do prowadzenia eksperymentów socjologicznych. Powiem tak - większa część społeczeństwa nie jest na nie gotowa. Ale co mi tam! Już i tak mnie maja za wariatkę ;)


Sara ma na sobie:

płaszczyk - atmosphere
sukienka - vintage
szalik - h&m
buty - deezee


Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!