Wasze stylizacje: Paulina

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

Louis Vuitton w duecie z River Island.

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl" oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!


Witajcie Drogie Zeberki. Mam na imię Paulina i proawdzę bloga www.fashionisminepassion.blogspot.co.uk. W dzisiejszej stylizacji chciałabym Wam zaprezentować torebkę Feline z kolekcji Louis Vuitton NN14, która została stworzona przez Marca Jacobsa na zakończenie współpracy z LV. Ten krok stał się jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku. Jego ostatnia, najbardziej osobista ze wszystkich, kolekcja na wiosnę i lato 2014, zyskała przepiękną oprawę w postaci niezwykłej kampanii reklamowej. Jest to nowa odsłona ikony Louis Vuitton – torebki Noé, którą zaprojektował Gaston-Louis Vuitton w 1932 roku, oryginalnie do przewożenia 5 butelek szampana. Edycja limitowana NN14 jest mniejsza, jednak nadal można dostrzec w niej elementy oryginalnego przeznaczenia. Dodano do niej pióra, kryształy i cekiny oraz nowe kolory. Występują w dwóch rozmiarach, wszystkie wiązane są skórzanym paskiem z frędzlem i mają charakterystyczną dla Louis Vuitton kłódkę umieszczoną z boku. Ta kampania LV to z pewnością jedna z najpiękniejszych w tym sezonie. A teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć, które zostały wykonane w Paryżu przy Luwrze :)

Zapraszam także na moj fanpage www.facebook.com/fashionisminepassion oraz bloga www.fashionisminepassion.blogspot.co.uk.


Paulina ma na sobie:
Sukienka : River Island

Buty : Topshop
Torebka : Louis Vuitton Feline NN14
Bransoleka : Topshop

Wasze stylizacje: Paulina

Wasze stylizacje: Paulina

Wasze stylizacje: Paulina

Wasze stylizacje: Paulina

Wasze stylizacje: Paulina

Wasze stylizacje: Paulina

Wasze stylizacje: Paulina

Wasze stylizacje: Paulina

Wasze stylizacje: Paulina

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!