Wasze stylizacje: Paulina

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Moda pobudza moją kreatywność!"

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!
Czekamy!Witam,
Mam na imię Paulina i od niedawna prowadzę bloga: 61489pusia.blogspot.com, na którym umieszczam stylizacje, inspiracje, jak również wszystko to, co wywołuje u mnie emocje.
Moda to dla mnie zabawa, przyjemne hobby, które wpływa na rozwój wyobraźni i pobudza moją kreatywność. Nie mam jednego sprecyzowanego stylu. Dobrze czuję się zarówno w wygodnych workerach i skórzanych spodniach, jak również koronkowej sukience i wysokich obcasach.
Dzisiejsza stylizacja na cebulkę idealna jest na cieplejsze jesienne dni, grube włochate skarpety, wielki komin i ciepła kamizelka podkreślają jesienny klimat. Strój jest niesamowicie wygodny i nie krępuje moich ruchów (jak np. kurtka), ten rodzaj stroju wybieram na zakupy, spacer i wszędzie tam gdzie luz jest wskazany:) Zapraszam na mojego bloga.Paulina ma na sobie:


Kamizelka - sh
Komin- lejdis butik
Spodnie - elite
włochate skarpety - lejdis butik
Torebka - własność mamy


Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!