Wasze stylizacje: Ola

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

Stylizacja zainspirowana Sztokholmem.

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".
Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!
Czekamy!


Zapraszamy do jesiennego konkursu ze stylizacjami! Szczegóły tutaj!

Witam,

Moja stylizacja została zainspirowana modą panującą w przepięknym Sztokholmie, zwanym również skandynawską Wenecją. Podczas spacerów ulicami tego miasta zauważyłam, iż królują tam białe bluzki w cieniutkie, czarne paski, zwykle łączone z jeansowymi częściami garderoby. Pomimo szarej, skandynawskiej pogody mieszkańcy nosili kolorowe ubrania. Zachowany również został panujący ostatnio trend na maksi sukienki, czy spódnice. Ku mojemu zaskoczeniu widziałam tylko dwie osoby w tenisówkach. Reszta osób nosiła trampki. Nie wiem, czy trend na tenisówki już tam zanika, czy dopiero napływa. Aczkolwiek każda osoba, zwłaszcza młodszego pokolenia, była bardzo ciekawie i oryginalnie ubrana. Nie potrafię nawet przypomnieć sobie wszystkich stylizacji, gdyż niemożliwe jest zapamiętanie tak wielkiej ilości wspaniałej twórczości tych ludzi.

Zapraszam również na bloga, na którym jest więcej zdjęć: www.aleksandra-witkowska.blogspot.com.

Pozdrawiam,
Ola


Ola ma na sobie:Bluzka- H&M
Koszula- second hand
Spódnica- second hand
Tenisówki- Heavy Duty
Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!