Wasze stylizacje: Michalina

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Uwielbiam duże swetry."

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".
Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!
Czekamy!


Uwielbiam duże swetry, a najlepiej gdy są to duże i kolorowe swetry. Wpisują się idealnie w mój nie do końca dający się określić styl; są ciepłe, wygodne i oryginalne, a te cechy cenię w swoich ubraniach najbardziej. Będące częścią umiejętnie dobranej stylizacji, mogą wyglądać naprawdę dobrze, tym bardziej, że ubrania "workowate" nikogo już w modzie nie dziwią. Głównego bohatera mojej stylizacji stanowi sweter- zdobycz z second hand'u, w której od razu się zakochałam. Przede wszystkim ze względu na widniejące na niej oryginalne wzory oraz przepiękne kolory (na pewno będą pięknie wyglądać na tle zasypanych śniegiem białych ulic).
Jeżeli ktokolwiek chciałby zobaczyć więcej moich stylizacji z elementami vintage lub DIY zapraszam na mojego bloga: www.stook-pook.blogspot.com.

Michalina ma na sobie:


sweter- 2nd hand (BHS)
torba- Carrie Hoxton
szorty- Topshop
buty- Atmosphere

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!