Wasze stylizacje: Martyna

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

Pomysłowa stylizacja na każdy dzień.

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".
Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!
Czekamy!


Witam! :) Nazywam się Martyna, mam 19 lat, pochodzę z małej miejscowości pod Częstochową, a w tym roku rozpoczynam studia kosmetologiczne w Opolu. Odkąd pamiętam zawsze lubiłam wyglądać inaczej niż wszyscy, nie wiem skąd to się wzięło :) Uśmiechnięta, chętna do pomocy, można na mnie liczyć - czy to w sprawach modowych - zawsze chętnie doradzę, czy to w sprawach przyziemnych, prywatnych - lubię słuchać ludzi, cieszy mnie gdy mogę im jakoś pomóc :) Prowadzenie bloga ( schockobons.blogspot.com ) wzięło się stąd, że chciałam pokazać i udowodnić, że dziewczyna w dreadach też może dobrze wyglądać - czy to w stylizacji codziennej jak i wizytowej... W naszym kraju panuje stereotyp osób z taką fryzurą, że jest brudasem, niechlujem itd,itp.. Tak naprawdę osoby, które tak myślą, nigdy nie miały z takim człowiekiem do czynienia :) Jest to fryzura, która wymaga dużo więcej pracy, higieny i dbałości niż "normalne" włosy. Gdy słyszę pytania typu "a jak to się robi?", "to się myje!?", " to da się rozczesać.?", " a co z tym jak się znudzi.?" moja dusza woła pomocy! :D Zawsze jednak spokojnie odpowiadam na pytania, choć jest to trochę męczące :)
Najczęściej ubieram się w ciucholandach, małych sklepikach - do sieciówek też zaglądam, ale rzadko, od czasu do czasu - no chyba że jest to Penneys (irlandzki Primark) to zmienia postać rzeczy :D

Martyna ma na sobie:


sweter - sh
spodenki - sh + diy
buty - no name
naszyjnik - no name
ocieplacze - no name


Wasze stylizacje: Martyna

Wasze stylizacje: Martyna

Wasze stylizacje: Martyna

Wasze stylizacje: Martyna

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!