Wasze stylizacje: Marta

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

Jesienny grunge.

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl" oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!


Mam na imię Marta, zwana Mokwą i od roku zajmuję się prowadzeniem bloga poświęconego modzie: mokwowo.blogspot.com. To mój debiut na Zeberce, mimo to jestem gotowa przedstawić swoją stylizację przed surowym obstrzałem komentarzy :) Często podkreślam, iż dominujący w tym sezonie 'grunge look' uległ w moim przekonaniu opatrzeniu. Wszelkiego rodzaju połączenia ćwieków i skóry wydają mi się nudzące i monotonne, nie wspominając o jakimkolwiek elemencie zaskoczenia lub zabawy konwencją. Nie narażałabym was na taką ignorancję z mojej strony. Intensywnie czerwoną, kraciastą koszulę uzupełniłam równie mocną, nieco dłuższą spódnicą w paski. Dodatki obowiązkowo stonowane, w drugoplanowej roli.


Marta ma na sobie:
koszula - Bershka
spódnica - Stradivarius
buty- Centro
torebka -H&M

Wasze stylizacje: Marta

Wasze stylizacje: Marta

Wasze stylizacje: Marta

Wasze stylizacje: Marta

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!