Wasze stylizacje: Marta

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Uwielbiam połączenia różnych deseni."

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!
Czekamy!Hej! Jestem Marta zwana też Pulpą. Prowadzę bloga: http://www.pulpapulpa.com oraz jestem właścicielką sklepu online z ubraniami Vintage i własnymi projektami Pulpashop (pulpashop.com).
Dodatkowo czasami pojeżdżę na rowerze po wrocławskich ulicach, pozaplatam się w lotos podczas praktyk jogi, posiedzę nad rzeką ze znajomymi i winem.

Krata zawładnęła jaźnią. Uwielbiam połączenia różnych deseni. A jeśli do tego mogę dorzucić jeszcze mą wierną towarzyszkę w postaci futrzanej kamizelki, zwanej dalej Krową, to sprawa jest prosta. Razem zawsze raźniej!Marta ma na sobie:


spódnica - pulpashop.com
kamizelka, buty, sweter (diy), pasek - sh

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!