Wasze stylizacje: Kinga

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

Pelerynka hand-made w roli głównej.

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".
Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!
Czekamy!Na przekór temu, co za oknem, wysyłam zdjęcia wykonane jeszcze w trakcie tej łagodniejszej części zimy, być może i Wam zrobi się dzięki temu cieplej ;D

Peleryna zrobiona z pledu, wg TEJ instrukcji, do tego wieeelki sweter i legginsy - Vila, granatowy komin bez metki plus lekko podrasowane koturny. Oraz szarobłękitny i ceglasty lakier na pazurach. Fryzurą zajął się (jeszcze) jesienny wiaterek.
Więcej rozwiązań publikuję na:
trashionbysookie.blogspot.com
- m.in. inspiracje, tutoriale i instrukcje ilustrujące jak - krok po kroku - samodzielnie tworzyć i przerabiać ubrania, biżuterię, buty (jak widać niżej), i tak dalej; zgodnie z domeną: Why buy, if you can DIY?


Kinga

Kinga ma na sobie:


Pelerynka: hand-made
Komin: no name
Legginsy, sweter: VilaWasze stylizacje: Kinga

Wasze stylizacje: Kinga

Wasze stylizacje: Kinga

Wasze stylizacje: Kinga

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!