Wasze stylizacje: Katarzyna

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Lubię łączyć ze sobą różne style!"

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".
Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!
Czekamy!


Modą interesowałam się od zawsze. Zbierałam inspiracje z różnych magazynów modowych. Już jako nastolatka przeszukiwałam szafy mojej Mamy oraz Babci licząc na to, że znajdę w nich jakieś perełki. Do dziś moją ulubioną torebką jest skórzana kopertówka od Babci z lat siedemdziesiątych.
Lubię łączyć ze sobą różne style, nie trzymam się kurczowo jednego. Moda to dla mnie zabawa,nieskończone możliwości doboru stroju, wyrażanie siebie i swoich nastrojów. Wszystko to i wiele więcej znajdziecie na moim blogu aproditeisland.blogspot.com.

TA STYLIZACJA JEST MIESZANINĄ FAKTUR. KOLORYSTYKA JEST BARDZO ZACHOWAWCZA, UTRZYMANA W JEDEN TONACJI. MOIM ZDANIEM HIT TEJ ZIMY.

Katarzyna ma na sobie:


KARDIGAN - ZARA
SPODNICA - NO NAME
KOSZULA - VINTAGE
BUTY - CHARLES & KEITH
PASEK - PCHLI TARG

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!