Wasze stylizacje: Karolina

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

Pasy w roli głównej.

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl" oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!


Witajcie! Mam na imię Karolina i prowadzę bloga http://allaboutwomanity.blogspot.com/. W dzisiejszej stylizacji w roli głównej wystąpią pasy. Tak, znowu modne, coraz szersze i jest coraz więcej i więcej! Bardzo ważną kwestią, jest w tym wypadku optyka. Tym z was, które chcą poszerzyć się tu i ówdzie, szerokie poziome pasy zdecydowanie pomogą. Dla tych, które potrzebują dodatkowych centymetrów wzdłuż, przychodzą z odsieczą pasy pionowe-wysmuklające sylwetkę. Klasyczny przypadek kiedy moda jest narzędziem modelującym.
Czarno- biały pasiasty look w pierwszym zetknięciu kojarzy nam się trochę z więzieniem, ale czy w takim razie nie jest to najpiękniejsze więzienie na świecie?Więcej na allaboutwomanity.blogspot.com.Karolina ma na sobie:
sukienka i torebka - Zara
rajstopy - Calzedonia
kapelusz - H&M
kolczyki - Carry
buty - Kati

Wasze stylizacje: Karolina

Wasze stylizacje: Karolina

Wasze stylizacje: Karolina

Wasze stylizacje: Karolina

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!