Wasze stylizacje: Joasia

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Bardzo lubię neonowe kolory."

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl.

Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".

Czekamy!


WITAM - to moje pierwsze stylizacje przesłane do WAS :)

Zajmuję się blogowaniem od niedawna :) Preferuję styl kobiecy, bardzo kolorowy i nieco odważny. Nie boję się łączyć wielu kolorów ze sobą, również wzorów. Nie unikam zestawień nieco bardziej na luzie - sportowych :) Bardzo lubię kolory neonowe, kolor czerwony, fuksjowy, żółty, błękitny, czarny i pomarańczowy.

Swoimi stylizacjami staram się zachęcić ludzi do ubierania się w sposób dla siebie odpowiedni, wygodny i pełen barw.

Unikam z pewnością zestawień typowo ciężkich dla oka. Uważam, że moda powinna kobietę czynić lekką i jeszcze bardziej kobiecą, odejmować jej lat.

Nie twierdzę jednak, że kolorowe glany lub czarne odpowiednio skomponowane w stylizacji są złe! Bardzo chętnie kiedyś poddam się takiemu eksperymentowi. Moje fascynacje - to Fashion Illustrators np. Maggie Piu, Nancy Zhang ( więcej o nich w mojej rubryce na blogu - Fashion Illusrators ), muzycy, designerzy mody - projektanci np. Blumarine, Rina Cossack oraz inne bloggerki np. MAFFASHION, Macademian Girl, Glamourina. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego bloga i podzielenia się ze mną wrażeniami jakie na Was robią moje stylizacje i cała "kolorowa reszta", która widnieje na moim blogu -> www.joannade.blogspot.com. Posiadam również swojego FANPAGE'A na FB -> Fashion-Passion.

Joasia ma na sobie:

Bransoletka z żywicy -> Sylwia Całus, trendestterka.com
Bluzka - uszyta przez moją mamę
Spodnie - Autograph
Torebka - z Włoch, a dokładnie z Rimini
Buty - NEXT
Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!