Wasze stylizacje: Joanna

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Lubię łączyć ze sobą pozornie nie pasujące do siebie rzeczy."

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl" oraz napiszcie co macie na sobie.
Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.
Czekamy!Cześć

Mój dzisiejszy look oparłam tyko na dwóch kolorach - czerni i bieli. Wydaje się to bardzo pospolite zestawienie, jednak ja postanowiłam je trochę urozmaicić. Żeby zestawienie nie wyglądało zachowawczo i sztampowo, połączyłam jeansy w modną tej jesieni pepitkę i białe jezzówki z czarną sznurówką. Dla zrównoważenia tego dość odważnego zestawu założyłam czarną elegancką bluzkę z bufkami, a dla ocieplenia czarno-białego wizerunku usta podkreśliłam mocną czerwienią. Myślę, że całość wygląda ciekawie i dość oryginalnie. Na co dzień czerpię inspiracje z różnych stylów, lubię łączyć ze sobą pozornie nie pasujące do siebie rzeczy, lub po prostu wybieram nie tak bardzo oczywiste zestawienia. Po za tym jestem nieco uzależniona od nowych trendów w modzie, które z przyjemnością śledzę i wkomponowuję w moje codzienne stylizacje.

Od niedawna prowadzę razem z koleżanką bloga modowego www.thebubbleblonde.com, na którym będzie można zobaczyć tę oraz więcej innych stylizacji. Do czego serdecznie zapraszam. :)
Joanna ma na sobie:

spodnie - River Island
buty - River Island
bluzka - Zara
okulary - Zara
bransoletka łańcuch - Pull&Bear
bransoletki sznurki - Lilou


Wasze stylizacje: Joanna

Wasze stylizacje: Joanna

Wasze stylizacje: Joanna

Wasze stylizacje: Joanna

Wasze stylizacje: Joanna

Wasze stylizacje: Joanna

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!