Wasze stylizacje: Izabela

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Postanowiłam połączyć klasykę z nowoczesnością!"

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!
Czekamy!Niestety, nieubłagalnie pożegnaliśmy lato nie znaczy to jednak, iż mamy ubierać się ponuro i szaro oraz zapomnieć o modnym ubiorze, któremu zimno i długie leniwe wieczory mogę nie sprzyjać.
Ja postanowiłam połączyć klasykę z nowoczesnością poprzez zestawienie płaszcza-marynarki w pięknym karmelowym kolorze z legginsami przypominającym skórę które razem z koturnami w tym samym czarnym kolorze niebotycznie wydłużają nogi. W nawiązaniu do modnego ostatnio pensjonarskiego stylu zawiązałam przy kołnierzu muszkę.
Mam nadzieję, że przesłana stylizacja przypadnie Państwu do gustu. Więcej informacji o mnie oraz inne zestawy można znaleźć na niedawno założonym przeze mnie blogu www.the-blondes-pancakes-of-fashion.blogspot.com, na który serdecznie zapraszam.

Serdecznie pozdrawiam!Izabela ma na sobie:


shoes - online store
hat&coat - h&m
shirt - zara
bag - random shop
bow tie&ring - glitter.Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!