Wasze stylizacje: Iza

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Bluza w zwierzęcy print mojego projektu."

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl" oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!


Prowadzę stronę o modzie, gdzie zestawiam zaprojektowane i uszyte przeze mnie projekty. Doradzam kobietom w co mają się ubierac i co podkreślać. Prowadzę także tutoriale, jak uszyć samemu daną sukienkę czy bluzkę. Tak szczerze, to nie prowadzę takiego zwyczajnego bloga o modzie? Chcę pokazać tam cząstkę tego co potrafię i co mnie kręci! :)))
Na tej stronie www.IZUSIOWA.com znajdziecie wszystkie moje uszyte projekty.

Chciałam Wam przesłać moją stylizację: lecz także dołożyć coś co już mam za sobą: mam nadzieje, ze nie odbierzecie tego jakoś snobistycznie i narcystycznie. W mailu dołączam zdjęcie stylizacji i mam nadzieje, że spodoba Wam się moja stylizacja

Mam już za sobą trzy autorskie pokazy mody, wystąpiłam na międzywojewódzkim Kongresie Kobiet, gdzie byłam stylistką. M.in miałam okazję wymienić się modowymi hitami z Agnieszką Szulim.
Jestem stałą stylistką sieci vintage shopów Biga oraz stałą stylistką w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, gdzie stylizuje na codzień kobiety biznesu. Takie kobiety przede wszystkim cenią sobie jakość. Obuwie skórzane to podstawa- którą zalecam każdej kobiecie.
Jeśli zgodzilibyście się na wspołpracę, na pewno podjęłabym wszelkiej reklamy, żeby butik był znany wśród mojego środowiska do którego piszę i współpracuję :) Współpracuję także z Amerykańskim sklepem Romwe oraz marką biżuterii Glitter, są stałym zaopatrzeniem w moich sesjach zdjęciowych.


Iza ma na sobie:
bluza: projekt własny


Wasze stylizacje: Iza

Wasze stylizacje: Iza

Wasze stylizacje: Iza

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!