Wasze stylizacje: Ewa

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

Satynowy kombinezon w roli głównej.

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl" oraz napiszcie co macie na sobie.
Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.
Czekamy!Finał Fashionable East 2012 był chyba dla wszystkich odrobinę ekscytujący. Dlatego ostatniego dnia porzuciłam T-shirt wolontariuszki i jakby nie patrzeć z pewną prywatną celebracją dotarłam właśnie tak ubrana na pokaz Macieja Zienia. Miałam w końcu miłe poczucie, że oto w Białymstoku "coś zaczęło się dziać w temacie mody"!
Ps. Jesienią znowu będą modne fiolety, burgundy itp., więc ta stylizacja to taki zdecydowany wstęp do nowej pory roku. Satynowy kombinezon jest całkiem glamour, dlatego żeby nie było zbyt sztywno, sesja jest w dość kontrastowej lokalizacji. Chyba mam lekki sentyment do praskich klimatów, chociaż zdjęcia wykonałyśmy w Białymstoku. W ogóle moim ulubionym elementem tej stylizacji jest wianek z róż - czy nie jest uroczy? Jego tajemnicą są kwiaty z materiału. Jak dla mnie niepowtarzalny...


Mój blog: szezelle.blogspot.com.Ewa ma na sobie:


Wianek - Asos
Kombinezon - Asos
Szpilki - London Rebel
Torebka - Gloria Vanderbilt/vintage
Rajstopy - MarilynWasze stylizacje: Ewa

Wasze stylizacje: Ewa

Wasze stylizacje: Ewa

Wasze stylizacje: Ewa

Wasze stylizacje: Ewa

Wasze stylizacje: Ewa

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!