Wasze stylizacje: Ania

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

Młodzieżowo z połyskiem.

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!
Czekamy!Anna Bartosik, 18 lat. Uczennica, tegoroczna maturzystka. Poza zajęciami szkolnymi śpiewam oraz prowadzę bloga (www.annabartosik.blogspot.com).
W stylizacji, którą Wam przesłałam śmigam do szkoły czy na spotkania z przyjaciółmi. Wyznaję zasadę: "im mniej, tym lepiej." Nie dla mnie rząd kilkunastu bransoletek, zestaw wisiorków na szyi czy mix neonowych kolorów. Uważam, że jeden mocny akcent może zdziałać cuda. Jak widać preferuję dopasowane "doły" oraz "góry" w stylu oversize. W tym sezonie uległam trendowi na skórzane motywy decydując się na spodnie w kolorze czerwonym. Bardzo lubię takie proste stylizacje zestawiać z "ciężkimi" butami, które całości dodają charakteru.


Ania ma na sobie:


bluzka - New Yorker
spodnie - New Yorker
buty - czasnabuty.pl
wisiorek - claire'sPolecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!