Wasze stylizacje: Agnieszka

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

"Czerwony to kolor kobiecości i seksapilu."

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl" oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!


Witam,
Mam na imię Agnieszka i prowadzę bloga o tematyce lifestylowej. Na mojej stronie: www.zabalza.pl znajdziecie trendy i nowinki ze świata mody, sposoby na przerobienie za dużych rzeczy lub takich, które z jakiegoś powodu leżą na dnie szafy. Poczytacie o nowościach kosmetycznych. Dowiecie się również, w co ubrać się na konkretne okazje, jak uczesać. Jeżeli nie macie pomysłu na śniadanie, obiad bądź kolację również zapraszam do siebie. Na moim blogu znajdziecie mnóstwo inspiracji :-)


Dzisiaj chciałam pokazać Wam, jak dobrze wyglądać w czerwonym. Czerwony jest kolorem życia i silnych emocji, a także kobiecości i seksapilu. Najgorętszy ze wszystkich dostępnych barw. Przykuwa uwagę, symbolizuje m. in. pewność siebie i niezależność. Jak ją nosić?


Agnieszka ma na sobie:
top - Cache Cache
spódnica - zabalza
buty - Allegro
torebka - nn
okulary - nn

Wasze stylizacje: Agnieszka

Wasze stylizacje: Agnieszka

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!