Wasze stylizacje: Agnieszka

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/Zeberka.pl

Czerwone akcenty idealne na jesień.

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres admin(małpa)zeberka.pl. Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl".

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce!
Czekamy!Witam,

mam na imię Agnieszka i zazwyczaj swoje stylizacje pokazuję na prowadzonym przeze mnie blogu: http://closetofadirtbag.blogspot.com, na który serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.

Chciałabym pokazać Wam dzisiaj strój w którym wykorzystałam moje ulubione połączenie kolorów - beż, czerwień i czerń. Głównym elementem stroju są czerwone szpilki z Bershki. Posiadają one specyficzne wycięcie co dodatkowo, oprócz koloru, przyciąga oko. Zestawiłam je z klasycznym płaszczem ze Stradivariusa oraz zwykłymi czarnymi spodniami z H&M'u. Aby utrzymać się we wspomnianej wcześniej gamie kolorów dobrałam do tego czerwoną torebkę z eTorebki i czarne okulary.


Agnieszka ma na sobie:

Szpilki: Beshka
Spodnie: H&M
Płaszcz: Stadivarius
Torebka: Mizensa- eTorebka
Okulary- ReservedPolecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!