Wasze stylizacje: Agata

przejdź do komentarzy
wasze stylizacje wasze stylizacje/KAPiF

Tiulowa spódnica i fantazyjna torebka.

Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl" oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!


Cześć! Nazywam sie Agata i od pewnego czasu prowadzę bloga: www.aschaaa.blogspot.com. To mój debiut na zeberce, dlatego chciałabym Wam pokazać piękna tiulową spodnicę, która od pewnego czasu wisi w mojej szafie. Spódniczek z Fanfaronady nie trzeba nikomu przedstawiać. To juz swego rodzaju klasyk. Długo się zastanawiałam z czym ją zestawić, żeby nie powielać stylizacji innych blogerek z udziałem tej pięknej spódniczki! Wybór padł na prosta góre i równie proste szpilki dopasowane do koloru spódniczki. Dzięki czemu pierwsze miejsce w secie gra tiulówka i... cudowna torebka wieża Eiffla, znana Wam wszystkim z Sex and the City :D Chciałam przenieść odrobinkę Paryża do Wiednia i wprawdzie foty nie są robione na Wersalu, ale za to za mną stoi pałac Schönbrunn, ponoć najpiękniejszy pałac Austrii.


Agata ma na sobie:
spódnica - Fanfaronada
bluzka - gatta
szpilki - primark
torebka - ebay
okulary – mango

Wasze stylizacje: Agata

Wasze stylizacje: Agata

Wasze stylizacje: Agata

Wasze stylizacje: Agata

Wasze stylizacje: Agata

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!