Wasze projekty: MrsRockCherry

przejdź do komentarzy
wasze projekty wasze projekty/Zeberka.pl

Projekt zainspirowany piosenką "Black or white" Michaela Jacksona.

Jeśli lubicie projektować, macie okazję zaprezentować swoje oryginalne pomysły na łamach serwisu Zeberka.pl!

Czekamy na zgłoszenia wszystkich tych, którzy uważają, że w modzie nadal nie wszystko zostało powiedziane.

Wysyłacie swoje projekty na marzena(małpa)zeberka.pl. W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: "Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl"


Jesteśmy młodymi pasjonatami kultury, sztuki i mody. Chcielibyśmy "zarazić" Was naszą pasją. Pokazać pomysły na stylizacje i ciekawe miejsca oraz nasze projekty. Nie cierpimy nudy oraz typowych monochromatycznych rozwiązań. Przez nasze outfity ukazujemy piękno życia i radość jaką czerpiemy z każdej sekundy naszego życia.!!! Ktoś nas kiedyś zapytał czym jest dla nas moda.......!? odpowiedz była prosta. Moda jest dla nas TYM czym dla tego człowieka powietrze...!!!! Jeśli Was zaintersujemy to serdecznie zapraszamy na naszego bloga: http://mrsrockcherry.blogspot.com/ ;)

Inspirując się piosenką świetnego Michaela Jacksona pt."Black or white" postanowiliśmy połączyć ją z tematem o którym wspomnieliśmy wcześniej. Wszystkie ubrania zrobiliśmy własnoręcznie, z papieru samoprzylepnego a kapeluszo-toczek powstał z pianki, która służy do przytrzymywania paneli.:) O to co udało nam się wykleić:)!

 


Wasze projekty: Mrsrockcherry

Wasze projekty: Mrsrockcherry

Wasze projekty: Mrsrockcherry

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!